קרטונים לעסקים

 

מי צריך קרטונים לעסק?

 
קרטונים לעסקים הם מהדברים החשובים והכרחיים ביותר לכל עסק ועסק. למעשה כל עסק צריך קרטונים בגדלים שונים, לא משנה באיזה תחום מדובר. משרד הייטק צריך לדעת שיש לו דרך לארוז דפים וציוד במידת הצורך ולאחסן אותו במחסן או במדף גבוה כלשהו, מכולת שכונתית צריכה שיהיה לה קרטונים בגדלים שונים כדי שהיא תוכל לאחסן את הסחורה שלה וכמובן להפיץ אותה במידת הצורך וכל מסעדה צריכה שיהיה לה קרטונים לשם סדר, אריזות משלוח ומטרות שונות. חלק משתמשים בכמויות קטנות, חלק בכמויות גדולות, כאשר הקרטון הוא אחד המוצרים הכי טובים שיכולים להיות לאריזות ולאחסון.
 
להזמנות ולייעוץ חינם 072-3257940

הקרטונים שמשתלבים בעולם העסקים

 
 
 
 
  • כשעסק רוכש קרטונים הדרישות שלו יכולות להיות שונות מאשר לקוח פרטי. בעוד לקוח פרטי צריך את הקרטונים באופן חד פעמי בדרך כלל לצורך מעבר דירה, לקוח עסקי יודע שהוא רוצה מקום אמין ואיכותי לעבוד מולו לאורך זמן. כאן אנחנו בגרינוורצל פליקס ובנו בע"מ נכנסים לתמונה כאשר אצלנו מספקים קרטונים מכל הסוגים ובאיכויות הכי טובות שיש. הגיוון הוא מה שמבדיל אותנו, תוכלו למצוא הכל במקום אחד – קרטונים גדולים, קטנים ועוד – במחירים המשתלמים ביותר!
  • מעבר לאיכות הקרטונים, כל עסק רוצה לדעת שהספק שלו יכול לספק לו כמות גדולה של קרטונים, גם אם זה בהתאמה אישית, בהתראה קצרה ובמהירות רבה. אף אחד לא רוצה לחכות לקרטון שבוע או שבועיים וגם כשמדובר בכמויות של עשרות ואפילו מאות קרטונים, אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם על מי לסמוך. גם הזמנות בהתראות קצרות לא יעצרו אותנו מלתת שירות ללקוחות שלנו ואתם יכולים תמיד לסמוך עלינו אפילו בכמויות בסדר גודל גדול.
 
 
 
 

לא יודעים איזה קרטון לבחור? אנחנו כאן בשבילכם!

 
 
 
 
כאשר עלינו לבחור אריזות קרטון שיהיו למוצרים שאנו משווקים, או לכל פעילות כמו משלוח רחוק או אחסון, אנו לא תמיד יודעים מה הדבר הכי טוב. למען כך יש לנו את הצוות המקצועי ביותר בתחום אשר ישמח לייעץ ולדעת להמליך לכם על הקרטון הכי מתאים למטרה שלכם. אצלנו השירות נעשה מכל הלב כולל התאמה של קרטונים באופן אישי, כדי שתמיד תהיו מרוצים!

אם אתם צריכים קרטונים איכותיים, אתם כבר יודעים למי לפנות. אנחנו בגרינוורצל פליקס ובנו בע"מ כבר שנים רבות פועלים בתחום ונותנים למגוון רחב של אנשים את השירות הטוב ביותר, הן לחנויות והן למפעלים בכמויות גדולות במיוחד. פנו אלינו עוד היום ותיהנו מפתרונות האריזה הטובים ביותר שיש!
 
 
 
קרטונים לעסקים