קרטונים למעבר דירה

 
אם אתם רוצים להבטיח מעבר חלק, קל ובטוח – חייגו עכשיו 072-3257940
והזמינו קרטונים למעבר דירה שיישארו סגורים ומוגנים לאורך כל הדרך.

 

קרטונים למעבר דירה - כל היתרונות שיש באריזות

 
עוברים דירה? בשעה טובה! אתם בוודאי צריכים ארגזים כדי שתוכלו לארוז את כל החפצים שלכם. אם עד היום נהגתם לאסוף ארגזים מאתרים שונים, כמו מהאזור שמאחורי הסופר, מהשטח שליד המכולת או מהקרטונייה שבשכונה, הרי שבוודאי ראיתם שברוב המקרים לא מדובר באיכות ראויה. חלק גדול מהאריזות כבר בלוי וישן, ולא יוכל לשאת את כובד משקלם של החפצים שלכם בבטחה. אמנם, חברת ההובלות מתחייבת בדרך כלל לספק קרטונים למעבר דירה, אולם לא תמיד היא עומדת בהתחייבותה זו וגם אם כן – הפתרונות שהיא מספקת לא תמיד מספיקים ולא תמיד מספיק חזקים.
 
 
קרטונים למעבר דירה
 
 
 
ארגזים למעבר דירה
 
 
 
לפני מעבר דירה הצטיידו בקרטונים מיוחדים למשימה זו
 
 
 
 

ארגזים למעבר דירה - אז מה אנחנו מציעים?

 
גרינוורצל פליקס ובנו מציעים לכם מגוון רחב של קרטונים למעבר דירה, המגיעים אליכם ישר מהמפעל ומאגדים בתוכם את כל היתרונות:

  • חדש = חזק – כשאתם מקבלים קרטון ישר מהמפעל, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהוא יהיה חזק מספיק כדי לשאת משקל רב. כך תבטיחוו שהחפצים שלכם יהיו ארוזים בצורה אופטימלית, שתבטיח, ככל שרק ניתן, שהארגז לא ייפתח במהלך ההובלה ושהחפצים שלכם יגיעו אל היעד ללא פגע או רבב.
  • התאמה מדויקת לחפצים שלכם – כשאתם מזמינים מאיתנו אריזות קרטון, אתם יכולים להזמין סוגים שונים בהתאמה מדויקת לסוג החפצים שאתם מתעתדים לארוז. כך למשל, תוכלו להזמין אריזות במידות שונות שיספקו מיגון מושלם לתכולתם, או ארגזים גליים שהנם ייעודיים להובלות. צוות היועצים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת קרטונים למעבר דירה שמתאימים באופן מדויק לתכולה שלכם.
  • איסוף מהמפעל או משלוח עד הבית – את הארגזים שנספק לכם תוכלו לאסוף מהמפעל שלנו או לקבל במשלוח עד הבית (בתוספת תשלום). משלוחח עד הבית יחסוך לכם את הזמן היקר שהייתם צריכים להשקיע בחיפוש ארגזים איכותיים ברחבי השכונה, ויאפשר לכם לייעל את הזמן בצורה האופטימלית.
 

גרינוורצל פליקס ובנו לשירותכם

 
הצוות המקצועי שלנו ישמח לענות על כל שאלה ולסייע בכל הקשור להזמנת קרטונים למעבר דירה, שיאפשרו לכם להיות בטוחים שכל התכולה שלכם תגיעע ליעדה בשלום. עם ניסיון של עשרות שנים בתחום ייצור אריזות הקרטונים - אנחנו בטוחים כי נוכל לייצר את האריזה הטובה והיעילה ביותר בשבילכם. אל תהססו לפנות אלינו עוד היום!!
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת ארגזי קרטון איכותיים במיוחד למעבר דירה חייגו 072-3257940 או צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לספק לכם את הפתרון הנכון מקרטון.