קרטונים לאריזה בתל אביב

 
 

קרטונים לאריזה בתל אביב - הפתרון הנוח


אתם שוברים את הראש איך אתם מתכננים את מעבר הדירה הקרוב? מנסים לחשוב איך תארגנו את כל התיקיות בארכיון של המשרד שלכם? צריכים לקנות שפע של מתנות ושי לחג עבורהעובדים ותוהים איך לארז אותם? במקרים הללו, וכן במקרים נוספים, אין שום בעיה - אתם פשוט פונים אל המפעל של פליקס גרינוורצל ובנו, ואנחנו מספקים לכם בתוך זמן קצר במיוחד שפע של קרטונים לאריזה בתל אביב שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם! חשוב לנו לציין בפניכם כבר בפתיחה, כי הקרטונים שאנו מספקים הם שונים מאד בין לקוח ללקוח, שהרי כל אחד מהלקוחות שלנו זקוק לפתרון אריזה שונה לגמרי, ואנו לוקחים זאת לתשומת לבנו עוד ברגעים הראשונים של ההזמנה. אז מעבר לכך, על מה עוד אנחנו מקפידים?

הקרטונים של גרינצוורל תמיד מנצחים


נוחות באריזה - קודם כל, כדאי תמיד לזכור כי קרטונים לאריזה בתל אביב הם מושלמים למי שמחפש את הפתרון הטוב והקל ביותר לאריזה של כל מוצר, בכל תנאי שהוא. ניקח למשל את המצב של ניהול ארכיון בצורה חכמה. ברגע שאתם מתייקים את הכל ומניחים בתוך ארגזי הקרטון המסודרים, ניתן לכתוב גם על הקרטון איזה סוג של חומר יש בו, ולמקם אותו על גבי מדפים. במידת הצורך, ניתן לגשת בקלות לקופסת הקרטון ושללוף אותה מן המקום. כמובן שבמפעל של פליקס גרינוורצל ובנו, אנחנו מייצרים עבורכם את האריזות בהתאמה אישית,כך שהן יותאמו בדיוק לשטח האחסון שיש לכם. כך גם אם אתם זקוקים כרגע לקרטונים למעבר הדירה שלכם, או קרטונים למחסן במכולת שלכם - אנחנו תמיד כאן עבורכם, מייצרים את הקרטונים בגודל המושלם לאריזה פשוטה ונוחה!

הגנה מפני פגיעות ובעיות - עוד יתרון חשוב בקרטונים שאנו מספקים לכם, הוא בכך שהם עמידים וחזקים למדי. כל מי שמחפש קרטונים לאריזה בתל אביב יודע כי אחת הבעיות היא מה יקרה אם הארגז לפתע יישמט מהיד? מה יקרה למה שיש בתוכו? ראשית מובטח לכם כי הארגזים עצמם יישארו שלמים לגמרי ולא ייקרעו, שכן אנו משתמשים בתערובת קרטון איכותית וחזקה מאד. שנית - הקרטונים שלנו הם עבים ואיכותיים דיים כדי לספוג חלק מהזעזועים של המכה. הדבר חשוב במיוחד כשמדובר על חפצים רגישים מאד. שימו לב! אם אתם פונים אלינו בבקשה להוביל חפצים שבירים, אנא ציינו זאת במפורש. כך גם נוכל לספק לכם את אריזות הקרטון שמתאימות לכך, וגם נמליץ לכם על חומרים נוספים להגנה על אותם מוצרים (נייר בועות, קלקר, וכיו"ב).

מראה שיווקי לקרטון - האם קרטונים לאריזה בתל אביב הם גם בעלי מראה אטרקטיבי? התשובה היא: מדוע לא בעצם? אנו רואים את אריזות הקרטון לעתים כמשהו מאד פשוט, עם מראה בסיסי, וכאלה שלא אמורות בהכרח להיות אסתטיות .עם זאת אל תשכחו כי לעתים האריזות הללו אמורות לשמור על מוצרים שאתם אמורים לשווק או לגרום להם להיראות משוכים. כך למשל כאשר מדובר על אריזות קרטון למוצרי מזון שאתם מוכרים – או אפילו האריזות של השי לחג שאתם מספקים לעובדים שלכם. האריזות הללו לא יכולות להיות חומות ומשעממות. לכן במפעל שלנו אנחנו דואגים גם לעצב את הקרטונים עבורכם ויכולים גם להוסיף עליהם הדפסים שונים, בכדי שאלו יראו אטרקטיביים ומושכים יותר.

אין בעיה לפנות אלינו!

רוצים להזמין מאתנו קרטונים לאריזה? צרו אתנו קשר בטלפון 072-3257940, או פשוט היכנסו לעמוד צור קשר באתר, והשאירו את הפרטים שלכם. אנחנו נשמח ליצור אתכם קשר, לשמוע על הכמויות וסוגי הקרטונים שאתם צריכים, ולספק אותם במהירות.
 
 
קרטונים לאריזה בתל אביב
 
 
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת קרטונים איכותיים לאריזה חייגו 072-3257940 או צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לספק לכם את הפתרון הנכון מקרטון.