קרטונים לאריזה

 

מדריך עבור קרטונים לאריזה

 
בחירת קרטונים לאריזה יכולה להיות משימה קשה הכרוכה בלא מעט בזבוז זמן וכסף. אך בעוד בעבר האופציה היחידה הייתה לאסוף קרטונים מלוכלכים מהרחוב או מהקרטונייה, היום יש אפשרות לבצע רכישה מרוכזת במחיר משתלם.
 
 
קרטונים לאריזה לקראת מעבר דירה
 
 
 
קרטונים לאריזה
 
 
 
 

מדוע עדיף לרכוש קרטונים לאריזה ולאילו מטרות הם מיועדים?

 
הסיבה העיקרית בגללה עדיף לרכוש קרטונים היא האיכות שלהם. קרטונים חדשים עמידים, חזקים וגמישים בהשוואה למוצרי נייר אחרים. הם לא נשחקים כתוצאה מרטיבות או לחות והם עומדים לרשות הלקוח עבור שורה ארוכה של מטרות:

  • אריזת חפצים לקראת מעבר דירה
  • העברת מסמכים לארכיון
  • שמירה על ציוד יקר ערך בבית או במשרד
  • אריזת מוצרים שיווקיים
  • הענקת מתנות לעובדים או לקוחות
 

היתרונות של קרטונים לאריזה

 
השוואה בין קרטונים חדשים לבין קרטונים מהקרטונייה מעלה מסקנות מעניינות. ראשית, קרטונים חדשים מבטיחים אחסון קל, פשוט ונוח ולכן הם מהווים השקעהה משתלמת בטווח הקצר והארוך. הקרטונים עוברים תהליך מוקפד של בקרת איכותת והם מגיעים לידיו של הלקוח רק לאחר שהם עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר. שנית, כל פריט חייב להיות מוגן מפני פגיעות אפשריות ואת ההגנה הזוו ניתן לקבל רק באמצעות קרטונים חדשים.

אריזת הקרטון מעניקה גם למוצרים מראה אטרקטיבי ובולט ולכן יש לה משמעות שיווקית. השימוש בקרטונים ידידותי לסביבה, הוא מבטיח את שלמות המוצר והואא מבטיח תמורה מלאה למחיר. קרטונים חדשים מוכיחים שלא רק בתחום האריזה ניתן ליהנות מפתרונות נייר מתקדמים, ולכן גם לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי בוחרים להצטרף להצלחה.
 

פליקס ייצור קרטון לשירותכם

 
רוצים לשמוע פרטים נוספים על קרטונים לאריזה? נמאס לכם לרדוף אחרי קרטונים ואתם מתכננים לעבור דירה בקרוב? השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם נציגי חברת גרינוורצל פליקס ובנו בע"מ ונשמח לעמוד לרשותכם בהקדם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת קרטונים איכותיים לאריזה חייגו 072-3257940 או צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לספק לכם את הפתרון הנכון מקרטון.