קרטונים בתל אביב

 
 

קרטונים תל אביב לכל מטרה!


מי צריך להזמין קרטונים בעיר תל אביב? תתפלאו לגלות, אבל לא רק אפשר שרק אתם זקוקים בקרוב לקרטונים השונים ללא מעט מטרות - אלא כנראה שחלק ניכר מתושבי העיר זקוקים לקרטונים הללו! הדבר כמובן שרבים מכם יכולים לעשות, אם אתם רוצים להזמין קרטונים תל אביב הוא לפנות כבר עכשיו אל פליקס גרינוורצל ובנו בע"מ. אנחנו מפעל אשר מייצר קרטונים מכל סוג, מכל צורה, בכל גודל ולכל מטרה שהיא! הקרטונים שלנו נמצאים בשימוש גם בגופים ציבוריים רבים, בחברות הובלה, בחברות תרופות, בחנויות מזון, ובעוד שפע של מקומות. לכן אנו מבטיחים לכם שאם אתם מעוניינים בקרטונים איכותיים - אתם תמיד תמצאו אותם אצלנו!

כמה דוגמאות לקרטונים שנספק לכם


  • הובלות, שליחויות ושינוע - יש לא מעט אנשים אשר מעוניינים להזמין מאתנו קרטונים תל אביב, משום שהם זקוקים לאריזה של מוצרים שנמצאים במצב של תזוזה ותנועה. בין אם מדובר על אריזה לטובת הובלות דירות ומשרדים בתל אביב, או אפילו שליחויות שונות. יש הרי לא מעט שליחויות שיוצאות מתוך תל אביב לכל שטחי העיר ואף לערים שכנות - משלוחי מזון, משלוחי פרחים, משלוחים של מתנות, משלוחים של מסמכים משפטיים ועוד. מה משתף לכל השליחויות הללו? שרבות מהן מגיעות בתוך אריזות קרטון. כמובן שגם כאשר מדובר על שינוע של מוצרים שונים, לעתים אפילו במהלך פנים-עסקי של החברה - בכל זאת יש צורך באריזה איכותית, אפילו אם מדובר על הובלה קצרה יחסית. בכל מקרה, עבור כל המקרים הללו - כמובן שהקרטונים של פליקס גרינוורצל ובנו יהיו המושלמים והטובים ביותר.
  • אחסון במחסן ובארכיון - יש לא מעט אנשים שפונים אלינו משום שהם צריכים קרטונים תל אביב כפתרון טוב לאחסון לטווח ארוך. כך למשל הדבר מאד נפוץ בארכיונים למיניהם. היכן אפשר לשמור כמויות עצומות של תיקים ודפים? כמובן שקופסאות קרטון הן מושלמות. ניתן לסדר אותן בצורה נוחה, לרשום מה הם מכילים, וגם לשלוף אותם בעת הצורך כדי לגשת למידע שאצור בהם. אנחנו נשמח לייצר ולשווק לכם ארגזי קרטון ייעודיים לארכיונים, שישרתו אתכם היטב. כמובן שאנו יכולים גם לספק לכם ארגיזם מסוג אחר למחסנים שונים. יש מחסנים ללא מעט מוצרים אפשריים - בין אם מדובר על כלי בית, מזון, תרופות, טקסטיל ומוצרי ביגוד, ועוד מוצרים נוספים. שימו לב שבמקרים הללו, אנחנו מספקים לכם את הקרטונים בהתאם לתקנים הנדרשים: בכדי לשמור על הטריות של המזון, או בכדי לחסום חדירה של מזהמים לתוך התרופות, כדי להגן מפני תנאי האקלים, וכיו"ב. יש לנו תקן ISO:9001 לייצור קרטונים, כך שאנו עומדים היטב בתנאים הללו.
  • אריזות למוצרים - עוד חטיבת פעילות חשובה במפעל שלנו, היא חטיבת הייצור של קרטונים תל אביב לטובת אריזת מוצרים קבועה. יש לא מעט מוצרים אשר מאוחסנים דרך קבע בתוך אריזות הקרטון. האריזות הללו יכולות להיות אריזות סגורות - למשל אם אתם מעוניינים להזמין אריזות לעיצוב אישי של שי לחג. עם זאת, חלק מהאריזות גם יכולות להיות פתוחות לגמרי - כך למשל ארגזי הקרטון שירקניות רבות משתמשות בהן, וכמובן גם החקלאים שמובילים את התוצרים שלהם הלאה. כמובן שאלו לרוב גם יהיו הקרטונים המעוצבים ביותר והיפים והמושכים ביותר.


מפעל קרטונים - אנחנו כאן לכל משימה


אז איזה קרטון אתם רוצים להזמין לעיר תל אביב? לא משנה מה המטרה ולא משנה את מי אתם מייצגים - המפעל של פליקס גרינוורצל ובנו עומד לרשותכם בכל עת! צרו אתנו קשר דרך האתר והשאירו את הפרטים שלכם, או חייגו אלינו, ונשמח לספק לכם שירות!
 
 
קרטונים בתל אביב
 
 
 
אריזות קרטונים
 
 
 
מפעל קרטונים תל אביב