קרטונים

 
אם אתם מעוניינים לקבל קרטונים באיכות גבוהה במיוחד ובעיצוב ייחודי על פי הזמנה – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל יום, כל השנה
 
להזמנות ולייעוץ חינם 072-3257940

קרטונים - לא רק כשעוברים דירה...

 
עד היום, כשאמרתם קרטונים התכוונתם, בדרך כלל, לאותם ארגזים המשמשים אותנו לצורכי אריזת ציוד כשאנחנו עוברים דירה או מעבירים את תכולת העסק למקום אחר, או מקסימום לארגזים שבהם תכננתם לארוז את המוצרים השונים שרכשתם בסופר.
 
 
קרטונים
 
 
 
אריזות קרטונים
 
 
 
ייצור קרטונים לפי מידה
 
 
 
 

מהיום, תגידו גרינוורצל פליקס ובנו

 
גרינוורצל פליקס ובנו הינה חברה המתמחה בתחום ייצור קרטונים ואריזות לכל צורך. אנו מספקים את מוצרינו לעסקים ולחברות הזקוקים להם על מנת לארוז מוצרים וחפצים בצורה נוחה ובטוחה. לקוחותינו משתייכים לכל ענפי התעשייה, ביניהם: תרופות, טקסטיל, כימיקלים, מתכת, מזון, פלסטיק ועוד, וכולם זוכים לקבל קרטון באיכות גבוהה המותאמים בצורה מדויקת לצרכים שלהם.

למידע נוסף על אריזות קרטון לחצו כאן>>
 

ייצור קרטונים לפי מידה והזמנה

 
הייצור שלנו מתבצע באמצעות המכונות והציוד המתקדמים ביותר הקיימים היום בתחום, והמופעלים על ידי אנשי מקצוע מנוסים וותיקים, שיודעים את העבודה.

על מנת לספק לכל לקוח בדיוק את המוצר הרצוי, אנו יושבים יחד איתו על מנת לתכנן באופן מדויק את מראה האריזה הרצוי. את העבודה אנחנו מבצעים כאמור, כאמור, באמצעות הציוד המתקדם והמדויק ביותר שקיים היום, וכך, עם סיום העבודה, כל לקוח מקבל בדיוק את הקרטון שתוכנן.
 
 
לקרטונים יש מספר מטרות - לכל קרטון תפקיד משלו
 
 
 

סוגים שונים וכולם ירוקים

 
גרינוורצל פליקס ובנו מייצרת קרטונים מסוגים שונים, ביניהם חד-גליים, דו-גליים, אי פלוט, שטנצים, מודפסים, תלייה וכמובן – קופסאות ואריזות המיוצרות בהזמנה אישית. לא משנה באיזה סוג של קרטון אתם מעוניינים, חשוב שתדעו כי אנחנו שומרים על איכות הסביבה, ומייצרים את כל האריזות אך ורק מקרטון ירוק נטול כימיקלים, אשר בסיום השימוש ניתן למחזר ולייצר ממנו מוצרים נוספים. קרטונים צבעוניים נצבעים אך ורק בצבעים על בסיס מים שהינם ידידותיים לסביבה, ואנחנו גאים להיות חברה יצרנית אשר שומרת על הערכים החשובים.