קרטון גלי

 

אריזות קרטון גלי לצורך שיווק או אחסון

 
גרינוורצל פליקס ובנו בע"מ הינה אחת החברות הותיקות והמוכרות בתחום ייצור אריזות קרטון גלי. אצלנו כל המפעלים יכולים לקבל את פתרונות האריזה הדרושים להם על מנת לשווק את המוצרים שלהם בקלות, במהירות וביעילות!

למוצרים נוספים שאנו מייצרים לחצו כאן>>
 
להזמנות ולייעוץ חינם 072-3257940
או צרו עמנו קשר באמצעות האתר. נציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי ומענה על כל שאלה שיש לכם.
 
 
קרטון גלי - ייצור אריזות קרטון
 
 
 
יצרני קרטונים קרטון גלי
 
 
 
 

כל מה שרציתם לדעת על קרטון גלי

 
קרטון גלי הוא למעשה קרטון המורכב מכמה שכבות: שכבה דמוית נייר חלק ושכבה נוספת גלית. הוא מיוצר במגוון רחב של עוביים וגדלים, המיועדים למגוון רחב של מטרות. ייצור זה, מאפשר לנו לספק לכל אחד ואחד מקהל לקוחותינו העצום, מוצר אשר עומד בדרישתו הייחודית. אריזות הקרטון הגלי הינן נפוצות בכל סוגי התעשיות
 

כיצד הומצאה אריזת קרטון גלי?

 
הרעיון ליצירת קרטון גלי הומצא אי ש באמצע המאה ה- 19. מדובר ברעיון מהפכני שלפיו הידוק מספר גיליונות דקים זה על גבי זה יהפוך אותם לאריזה קשיחה, שניתן יהיה להשתמש בה לצורך שילוח ציוד וסחורה, מבלי שיינזקו ו/או ייהרסו בדרך אל יעדם. מי שעשה לראשונה שימוש בהמצאה זו היה אלברט ג'ונס מניו יורק, בארה"ב. הוא השתמש בלוח ליינר יחיד, שהורכב משכבה חלקה ומשכבה גלית, לצורך עטיפת בקבוקים ומוצרי זכוכית אחרים. 3 שנים לאחר מכן, ב- 1874, ג' סמית בנה לראשונה מכונה לייצור כמויות של קרטון גלי.
 

ומה כיום? אנחנו מציעים לכם פתרונות אריזה מעולים!

 
כיום קרטון גלי לרוב בנוי מ- 3 שכבות: שתיים חלקות, וביניהן שכבה אחת גלית. ייצור זה הוא זה שמקנה לקרטון הגלי את קשיחותו ואת חוזקו. אצלנו תוכלו למצוא פתרונות אריזה איכותיים, קשיחים ועמידים, שישמשו אתכם כראוי.