פתרונות אריזה

 
גרינוורצל פליקס ובנו מתמחה בייצור מגוון רחב של פתרונות אריזה, שמאפשרים לכם לספק ללקוחות שלכם מוצר מושלם מכל הבחינות!
התקשרו אלינו עוד היום לייעוץ: 072-3257940
 

כל פתרונות אריזה תחת קורת גג אחת

 
כשאתם מחפשים חברה שתספק לכם פתרונות אריזה, אתם צריכים לחפש מקצועיות וניסיון, כי הם אלה שעושים את ההבדל. חברת גרינוורצל פליקס ובנו פועלת בתחום של ייצור ואספקת אריזות קרטון בהתאמה אישית ללקוח החל משנת 1973, וצברה עשרות שנות ניסיון שמאפשרות לה לספק מוצר מושלם לכל צורך. לאור כל זאת, החברה משרתת לקוחות רבים מכל קשת העשייה הישראלית, אשר חוזרים ונהנים לא רק ממוצריה האיכותיים, אלא גם מהשירות המסור.
 

מחפשים אריזות קרטון בהתאמה אישית?

 
למרות שהפתגם אומר "אל תסתכל בקנקן", הרי שאין בכלל עוררין על כך שיש חשיבות מכרעת לאריזה שבה נמצא המוצר, ולא משנה מאיזה סוג הוא.

כך למשל, גם כשמדובר בתרופות, חשוב מאוד שהן תהיינה ארוזות באריזות קרטון מתאימות, שיבטיחו שהתרופות לא יאבדו מיעילותן; כשמדובר במוצרי נוי ומתנות, אין ספק שחשוב מאוד שהאריזות שלהם תהיינה לא רק חזקות ועמידות כדי לשמור על שלמותם, אלא גם יפות כדי שניתן יהיה להעניק אותן למקבל בצורה אסתטית ויפה; כשמדובר במוצרי מזון חשוב מאוד להקפיד עלל כך שהם יימצאו באריזה ששומרת על טריותם, וכן הלאה וכן הלאה.

גרינוורצל פליקס מספקת מבחר עצום של פתרונות אריזה, בהתאמה מושלמת לצורכי הלקוח העיקרי והסופי כאחד. ברשותנו מכונות ייצור מתקדמות המאפשרות לנו לייצר את כל סוגי הקופסאות בכל סגנון וגודל רצוי, תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים שנקבעו.
 

פתרונות אריזה שלנו - איכות ללא תחרות

 
תהליכי ייצורן של אריזות קרטון בחברת גרינוורצל פליקס ובנו עומדים בכל דרישות האיכות הקיימות. החברה פועלת על פי תקן ISO 9002 ודואגת לבצע כלל עבודה תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים.
 
 
אריזות קרטון בהתאמה אישית
 
 
 
פתרונות אריזה
 
 
 
 
לקבלת אריזות קרטון ופתרונות אריזה נוספים בהתאמה אישית – צרו עמנו קשר עוד היום.
 
אריזות קרטון
גרינוורצל פליקס ובנו בע"מ
072-3257940