ייצור קרטונים

 
הזמנה של אריזות קרטון הן למטרות מסחריות והן לצריכה פרטית מחייבת התייחסות ללא מעט היבטים ופרמטרים חשובים.

אריזות קרטון נועדו לצרכים פונקציונאליים, אחסון והעברת ציוד ומוצרים, שימור מוצרים ולעתים גם למטרות שיווקיות, באמצעות הדפסה על קרטונים ויצירת מארזים ממותגים.

 

פרמטרים מובילים בבחירת חברה של ייצור קרטונים

 

התאמת גודל

ייצור אריזות קרטון לתעשייה מתבצע בהזמנה אישית ותוך התאמת גודל האריזות למטרה. חשוב לבחור בגודל המותאם למטרות האריזה, יאפשר נוחות של אריזה ושינוע ויבטיח יציבות של המוצרים בקרטון.

ייצור אריזות על פי משקל נדרש

מעבר לגודל המוצרים, לשאלת המשקל קיימת משמעות רבה. בייצור של אריזות קרטון למוצרים במשקל גבוה נדרשת התאמה מיוחדת של עובי הקרטון ואיכותו כמו גם תצורת החיבור, הקיפול והסגירה על מנת להבטיח עמידות מלאה בעומס.

אריזות שומרות טריות

לא לכל תעשייה ולא לכל מטרה נדרשים ארגזים מסוג זה, אולם בהעברה ושינוע של מוצרי מזון, תרופות, תכשירים וכימיקלים ולמעשה באריזת כל מוצר הדורש שמירה על טריות, חשוב לבחור בארגזים איכותיים בעלי אלמנטים של איטום מפני חדירת אוויר ולחות והארכת חיי המדף של אותם מוצרים.

עיצוב

בחשיבה על ארגזים לרוב האסוציאציה תשלח אותנו לארגזי קרטון חומים ופונקציונליים אולם חסרי ייחודיות. חברות המתמחות בתחום ייצור אריזות ידעו לייצר ארגזים בתצורות שונות ובעיצובים מתקדמים, בצבעים, ותוך אפשרויות הדפסה ומיתוג. בבחירה של חברה לייצור קרטונים נכון לוודא מראש מה הם היכולות בתחום העיצוב.

ראייה סביבתית

ניתן כיום לייצר אריזות קרטון באמצעות שיטות וחומרים ממוחזרים ולעשות שימוש בצבעי הדפסה על בסיס מים המסייעים בשמירה על איכות הסביבה ותורמים בנוסף למוצרים השימושיים גם תרומה ערכית לחברה ולסביבה.

 
להצעת מחיר וייעוץ חינם 072-3257940
 
ייצור קרטונים
 

תהליך ייצור קרטונים

 
תהליך ייצור הקרטונים מתבצע במספר שלבים, אשר הקפדה עליהם תבטיח אריזות קרטון איכותיות, מעוצבות ושימושיות בהתאמה לצורך.

השלב הראשון הוא שלב התכנון - ליצור את המוצרים המתאימים ביותר ללקוח וללקוחות הקצה, וזאת בקבלת נתונים רבים ככל האפשר על השימוש המיועד בקרטונים לרבות סוג המוצרים, אופי השינוע וזמן השינוע הצפוי, משקל וגודל של המוצרים, פתרונות האריזה וביצועם, צרכים שיווקיים ואחרים. התכנון המוקפד נועד ליצור את ההתאמה המושלמת באמצעות מוצר ייעודי לצורך.

בשלב השני המפעל מייצר דוגמה אחת או יותר מהתכנון הבסיסי והלקוח יכול לבדוק ולהתרשם מהגודל, צורת האריזה, בכדי לוודא שזה מתאים לדרישותיו.

בפניה אל חברות לייצור אריזות ומוצרי קרטון חשוב להגיע עם כל המידע הרלוונטי להשפעה על הייצור, ולהיות שותפים פעילים בתכנון, לקבל מוצרי הדמיה ובמידת הניתן גם אב טיפוס למוצר הסופי להתנסות. אריזות קרטון מעוצבות משמשות את כלל התעשיות, ליצירת מארזים ממותגים ומעוצבים, ליצירת פתרונות פונקציונאליים לשינוע ולהעברת מוצרים ולשמירה על איכותם. ניתן לבחור ברכישה של פס ייצור קיים במקרה של צרכים מינוריים והתאמה למוצרי בסיס, אולם בצריכה מסחרית וברכישת כמות גדולה של מארזים מומלץ לבחור בפס ייצור אישי ומותאם לצורך.

חברת פליקס גרינוורצל ובנו עוסקת בייצור קרטונים, פר לקוח תוך שמירה על איכות בייצור המבטיחה מוצרי ומארזי קרטון איכותיים, מעוצבים וממותגים בהתאמה מדויקת לצורכי כל לקוח מקטן ועד גדול.