אריזות קרטון תל אביב

 
 

אריזות קרטון תל אביב זה לא משחק ילדים!


בעיר תל אביב יש כמות עצומה של תושבים, עסקים ומבקרים שונים. מה המשותף לכולם? המשותף הוא שרבים מהם, בין אם באופן קבוע, ובין אם באופן חד פעמי - יזדקקו בשלב כזה או אחר לאריזות קרטון איכותיות. בין אם מדובר על הירקן, בעל המפעל, בעל המכולת, האדם שמציע שירותי הובלות, מי שנותנים שירותי שליחויות למסמכים, או האדם שמחר צריך לעבור דירה. כל אלו ועוד אנשים רבים אחרים, מוזמנים לפנות כבר עכשיו למפעל שלנו -המפעל של פליקס גרינוורצל ובנו בע"מ, ואנו נשמח לספק לכם את כל כמות הקרטונים או אריזות קרטון שאתם מחפשים באזור תל אביב והסביבה. מדוע לפנות דווקא אלינו? מה מייחד אותנו אל מול מפעלים אחרים? בואו לקרוא על השירות המיוחד ועל האריזות שלנו שלא תמצאו בשום מקום אחר.
 
 
אריזות קרטון תל אביב
 
 
 
אריזות קרטון בתל אביב
 
 
 
אריזות קרטון תל אביב
 
 
 
 

אריזות קרטון תל אביב - התכונות המיוחדות של השירות


  • ידידותי לסביבה - אחד מההיבטים שחשובים לנו מאד במפעל, הוא ההיבט הסביבתי. ישנן אריזות קרטון שעלולות להיות מזיקות במיוחד,ועלולות לזהם את הסביבה - בין אם מדובר על אריזות שיהיה אחר כך בלתי אפשרי למחזר,או כמובן אריזות שיש להן צבעים רעילים, וכאשר זורקים את הקרטון לפח או לביוב - התוצאה תהיה התנדפות של צבעים רעילים לאוויר או לים. אנחנו במפעל מעדיפים להימנע מכל הנושאים הללו, ולכן מספקים אך ורק אריזות קרטון תל אביב שהן ידידותיות לסביבה. ראשית - כל האריזות שאנו מייצרים הן אריזות שניתן אחר כך למחזר. ניתן לזרוק אותן לתוך מיכליות המחזור למוצרי עץ, נייר וקרטון, וכך האריזות שלנו ימשיכו הלאה לשימוש חזור. מעבר לכך, גם אם האריזות לא נזרקות למחזור, חשוב לנו לציין את התכונה השניה שלנו: הצבעים שאנו משתמשים בהם בכדי להדפיס על אריזות הקרטון, הם בצעים ידידותיים לסביבה על בסיס מים. זה אומר שהם אינם רעילים ואינם מזיקים, וכך אנו שומרים על הסביבה, אך לא מתפשרים על האיכות והחוזק של האריזות.
  • אריזות חזקות במיוחד - במפעל של פליקס גרינוורצלובנו, אחד הדברים שחשובים לנו יותר מכל, הוא להוכיח לכם את החוזק והעמידות המשמעותית של האריזות שלנו. מי שמזמין אריזות קרטון תל אביב, יקבל מאתנו קרטונים שמותאמים בדיוק למשקל שהם אמורים לשאת. אנחנו מייצרים בין השאר אריזות לטובת הובלה של דירות, עסקים ואפילו מפעלים שלמים - ואז ברור שהקרטונים צריכים לשאת משקלים כבדים במיוחד. חלק מן הקרטונים צריכים להגן על חפצים שבירים ורגישים במיוחד או על מסמכים מפני תנאי האקלים - וכמובן שגם יש לנו קרטונים שעונים להגדרה הזו. בין השאר אנחנו גם נשמח לספק לכם קרטון גלי שמורכב מכמה שכבות, בכדי שזה יספק לכם הגנה טובה עוד יותר מן הממוצע.
  • אריזות בכל גודל - אחד מן הדברים החשובים ביותר הוא שאתם תקבלו אריזות קרטון תל אביב בדיוק בגודל שאתם צריכים. יש מי שזקוק לארגזים ולאריזות קטנים יחסית, משום שאלו משמשים להובלת מסמכים או חפצים קטנים ושבירים. מהצד השני לעתים מדובר על קרטונים ואריזות למעבר דירה, או לנשיאה של מוצרי מזון או כל מוצר אחר שמשווקים באופן המוני. אצלנו במפעל, אפשר לקבל מראש אריזות וארגזים בכל גודל שאתם רק רוצים, כדי שאתם תקבלו תמיד את המענה האישי.


הכל אצלנו מותאם אישית


הדבר שתמיד עומד לנגד עינינו הוא טובתכם האישית - ולכן נדאג שאתם תקבלו מאתנו את השירות הטוב ביותר. צרו אתנו קשר בטלפון 072-3257940 , או השאירו את פרטיכם בעמוד ליצירת קשר, ואנו נשמח לחזור אליכם בתוך זמן קצר, ולשמוע על האריזות שתאם מחפשים.