אריזות קרטון בצפון

 
 

הדרך הטובה לקבל אריזות קרטון בצפון במהירות!


ישנן לא מעט תעשיות שונות באזור הצפון, כמו גם עסקים ואף אנשים פרטיים, אשר מעוניינים לעשות שימוש באריזות קרטון. אם כך, מהיכן אפשר להשיג אריזות קרטון בצפון ברמה גבוהה ובאיכות מספקת? התשובה היא אחת - לפנות למפעל של פליקס גרינוורצל ובנו,ופשוט להזמין מאתנו את כל אריזות הקרטון שאתם זקוקים להן. האריזות שלנו ידועות כבר יותר מ 40 שנה בזכות האיכות הגבוהה שלהן, והשירות המסור שלנו ידוע לא רק באזור הצפון, אלא בכל רחבי הארץ! בואו לקרוא על השירותים המיוחדים שלנו ועל אריזות הקרטון האיכותיות שאנו מספקים לכלל העסקים והארגונים באזור הצפון, ותבינו מדוע הפניה אלינו תהיה המשתלמת ביותר מבחינתכם.
 
 
אריזות קרטון בצפון
 
 
 
אריזות קרטון
 
 
 
אריזות קרטון בצפון
 
 
 
 

התכונות והיתרונות בקרטונים שלנו  • עוזרים לשמור על הטריות - אחד הדברים והתפקידים החשובים ביותר של אריזות קרטון בצפון הוא ביכולת שלהן לשמור על טריות של מוצרים שונים בתחום המזון. אם מדובר על אריזות באיכות לקויה, ברור שהן לאיספקו באמת מענה הולם. אולם, האריזות של פליקס גרינוורצל ובנו ידועות בזכות העובדה שהן אטומות וחזקות יותר מאריזות הקרטון הרגילות. לכן, אין זה מפתיע לגלות שלא מעט עסקים באזור הצפון בתחום של ייצור ושיווק מזוון, נעזרים באריזות הקרטון שאנו מייצרים ומשווקים. האריזות עוזרות לשמור על המזון טרי גם בשליחויות שונות, בהובלה במשאיות, וכמובן גם בתצוגה או באחסון במחסנים בתוך החנויות השונות.
  • כל קרטון שאתם רק רוצים - אם אתם מחפשים אריזות קרטון בצפון, אתם בוודאי מודעים לכך שהקרטונים הללו מגיעים בצורות שונות, עם תכונות שונים, והם אף מחולקים לסוגים רבים ומגוונים מאד. איזה קרטון אתם רוצים? האם אתם מעוניינים בקרטון גלי? בקרטון ביצוע? בקרטון אי פלוט? קרטון שטנץ? קרטון תליה? או שמדובר על קרטונים אחרים שלא ציינו אותם כעת? זה בלכלל לא משנה, כי כל עוד אתם פונים אל פליקס גרינוורצל ובנו, אתם תוכלו למצוא אצלנו את כל סוגי הקרטונים הללו!האריזות שאנו מייצרים מקרטון, מותאמות כמובן ללקוחות רבים - החל ממפעלים ועד ללקוחה פרטי שצריך קרטונים להובלת הדירה שלו. לכן, ניתן גם להתייעץ אתנו אם אינכם בטוחים מהו הקרטון הטוב ביותר עבורכם. אנו נבחן את העבודה שלכם, ונסביר לכם איזה קרטון מתוך היצע הקרטונים הנרחב שלנו, יהיה ההולם ביותר.
  • תקן ISO - אחד מן התקנים החשובים ביותר שקיימים כיום הוא תקן ISO 9001. תקן זה של ארגון התקינה העולמי ומכון התקנים הישראלי, קבע כי הייצור של פליקס גרינוורצל ובנו עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש. כשאתם מחפשים אריזות קרטון בצפון, אתם כמובן רוצים לפנות אך ורק למפעל הטוב ביותר - ותו התקן שקיבלנו מעיד על כך. חשוב להקפיד ולציין שאם אתם מייצגים גוף ציבורי הזקוק לאריזות קרטון שונות, הרי שלפי תנאי המכרז שקבעה המדינה, אתם מחויבים לפנות למקום שפועל לפי תקן ISO, וכאמור המפעל שלנו עומד בסטנדרטים הללו.
  • עיצוב לבחירתכם האישית - מהו העיצוב המבוקש עבור אריזות הקרטון שלכם? יש לקוחות שרוצים לשמור על המראה של האריזה הפשוטה, שכן מטרת האריזה היא פונקציונלית בלבד. אבל יש מקרים שאתם תהיו מעוניינים באריזות קרטון מעוצבות או אריזות עם הדפס - וכמובן שגם את השירות הזה, אנו נוכל לספק לכם. אתם שולחים לנו את העיצוב - ואנחנו מדפיסים אותו על גבי אריזות הקרטון!

איך אפשר להזמין אריזות קרטון בצפון?


אם אתם גרים באזור הצפון ומעוניינים להזמין את אריזות הקרטון, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס ללשונית צור קשר באתר שלנו, ושם להשאיר את הפרטים שלכם. ניתן גם ליצור אתנו קשר בשעות הפעילות בטלפון 03-9030275.