ארגזי קרטון

 
פליקס גרינוורצל ובנו תשמח לייצר עבורכם כל כמות של ארגזים בהתאמה אישית לצרכים שלכם.
הקפדה על איכות ועמידה מדויקת בלוחות הזמנים – מובטחות.

להזמנת ארגזי קרטון התקשרו למספר 072-3257940 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

ארגזי קרטון למגזר העסקי

 
פליקס גרינוורצל ובנו משווקת ארגזי קרטון איכותיים לכל תחומי התעשייה, ביניהם תעשיית התרופות, המזון, הטקסטיל, המתכות ועוד. הייצור מתבצע על פי הזמנה אישית של הלקוח, שמקבל מוצרים המותאמים באופן מדויק לצרכיו. כך למשל, אנו מייצרים ארגזים שומרי טריות לתעשיית המזון, פתרונות אריזה חזקים ועמידים במיוחד עבור תעשיית התרופות, מכלים הכוללים בתוכם קולבים לטובת תעשיית הטקסטיל ועוד.

למוצרים נוספים שאנו מייצרים לחצו כאן>>
 

ארגזי קרטון למגזר הפרטי

 
גם צרכנים פרטיים זקוקים לפעמים לארגזי קרטון, וגם אותם אנחנו משרתים בשמחה. בין אם הארגזים דרושים לכם לטובת מעבר דירה ובין אם לצרכים פרטיים אחרים, נשמח לספק לכם מוצרים שמתאימים בצורה מדויקת לצרכים האישיים שלכם. תוכלו להזמין קרטונים בכל גודל, המתאימים לאחסון כל מוצר, ולו הרגיש ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ליצור עמנו קשר, לספר לנו בדיוק מה אתם צריכים, ואנחנו כבר נדאג לשלב ייצור קרטונים ולכל השאר.
 
 
ארגזי קרטון למפעלים - לאחסון ואריזה
 
 
 
ארגזי קרטון
 
 
 
 

לטובת איכות הסביבה

 
פליקס גרינוורצל ובנו הינה חברה ירוקה, השומרת על איכות הסביבה. לכן, כל המוצרים שאנחנו משווקים מיוצרים מקרטונים ממוחזרים ונטולי כימיקלים, דבר המאפשר את מחזורם מחדש. כל הצבעים בהם אנו משתמשים הינם על בסיס מים בלבד, כך שגם הם אינם פוגעים בסביבה. אנו רואים בשמירה על הסביבה פרויקט חשוב, המהווה חלק בלתי נפרד מעבודתנו השוטפת.


לקבלת מידע נוסף ולהזמנת ארגזי קרטון איכותיים במיוחד חייגו 072-3257940
או צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לספק לכם את הפתרון הנכון מקרטון.